Mağazacılığa Yeni Önerimiz

Son yıllar da ; insanların türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, tüketici ihtiyaçları doğrultusunda hızla gelişen ve şehirlere yayılan çağdaş mimari ile desteklenmiş AVM adıyla yaşam merkezleri hayatımıza dahil oldu.

Bu merkezler, genel anlamda tüm ticari markaların faaliyet gösterdiği, alışveriş kültürüne farklı boyut kazandırarak markalaşma ve bayilik kültürünün gelişmesine öncülük yapan alanlar haline geldi.

Alışveriş yapmak ve hoşça vakit geçirmek için Alışveriş Merkezlerimize gelen misafirlere en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla AVM yönetimlerinin ve çözüm ortaklarının ortaklaşa yürüttüğü oldukça maliyetli bir operasyon süreci vardır.

Yayla Grup olarak 30 yıllık AVM yönetimi tecrübemizin ışığında alışılagelmiş AVM sisteminden farklı, çözüm ortağının yatırım yapma gücünü destekleyen, operasyon maliyetlerinin paylaşılması esasına dayanan, yatırımı artırmaya teşvik edici, daha düşük bütçelerle faaliyet alanlarına yeni alanlar katabilecekleri yeni bir sistemi hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Bu projemize uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, Anadolu’nun ilk AVM’lerinden biri olan Balıkesir‘in cazibe merkezi Yay/ada Alışveriş Merkezi ile başlıyoruz.

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram